Biri Travbane

Innmeldingsliste - Biri Travbane - 01.09.2017

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 10
Kaldblods For 3-15-årige høyest 40.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 25.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Bleikli Odin Lars Anvar Kolle Kai Johansen Tormod Rundhaugen 1 15500 33,9v 235 07.06.2017
2100 Årdals Lise Eirik Høitomt Trond Lindbak Per Olav Kristiansen 2 13500 32,6v 190 25.08.2017
2100 Opseth Sarvvis Hans Chr. Holm Andre H. Stensen Elen Marie Opseth 3 22650 32,4a 141 10.08.2017
2100 Påkka Håntas Ole Johan Østre Lars Aksel Karlsen 4 14448 33,6v 129 06.08.2017
2120 Tyholt Stjernen Kristian Bjørnerød Dag-Sveinung Dalen Bjørn Sandbekkbråten 1 30370 31,8a 186 19.08.2017
2120 Kolbu Kæsj Andre H. Stensen Gunnar Austevoll Finn Holmen 2 37000 32,4v 870 26.07.2017
2120 Alm Norinda Jens Alm Olav Mikkelborg Jens Alm 3 33500 31,8v 455 04.08.2017
2120 Skib Viktor Dag-Sveinung Dalen Trond Lindbak Trond Lindbak 4 29000 32,6v 300 25.08.2017
2120 Rappfrøya Øyvind Ruttenborg Dag-Sveinung Dalen Marianne Vikheim 5 33200 31,9v 555 19.08.2017
2120 Theoprinsessa Bjørn Steinseth Andre H. Stensen Bjørn Steinseth 6 38000 32,0v 215 25.08.2017



Proposisjon: 2  MAIDEN SPESIAL  Antall godkjente: 18
Kaldblods MAIDEN SPESIAL For 3-15-årige høyest 85.000 kr. Også for 3-15-årige som ikke har seiret. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Aner Ikke Åsbjørn Tengsareid Gunnar Austevoll Anne Grete Rasmussen 51 54976 29,2a 874 18.08.2017
2100 Jo Blessen Geir Vegard Gundersen Eirik Høitomt Kjell Øyhaugen 52 57000 30,7v 745 23.08.2017
2100 Hønn Spik Geir Vegard Gundersen Dag-Sveinung Dalen Tore Borgli 53 83212 29,0v 582 19.08.2017
2100 Nito Faxa Dag-Sveinung Dalen Andre H. Stensen Monica Aurbekkholen 54 69500 30,0a 560 23.08.2017
2100 Ra Tore Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 55 78242 28,8a 508 19.08.2017
2100 Ejo Blesa Gøran Antonsen Cato Antonsen Gøran Antonsen 56 78136 28,8a 479 28.07.2017
2100 Valle Teo Olav Mikkelborg Odd Arne Sagholen Trond Lindbak 57 59000 30,9v 420 23.08.2017
2100 Il Sokken Per Johansen Magnus Teien Gundersen Per Johansen 58 62000 28,3a 395 11.08.2017
2100 Stjerne Åsa Ragnhild Sveen Bjørn Steinseth Ragnhild Sveen 59 73500 29,6a 390 30.06.2017
2100 Drill Rosa Per Arvesen Odd Arne Sagholen Per Arvesen 60 152048 27,5a 205 25.08.2017
2100 Valle My Tor Kristian Nordvang Eirik Høitomt Iver Nordvang 61 68700 30,2a 165 21.05.2017
2100 Stina Mi Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Anne Grete Rasmussen 62 50500 29,7a 160 18.08.2017
2100 Spang Virmar Kristine Kvasnes Olav Mikkelborg Terje Lindalen 63 79500 30,2a 115 14.07.2017
2100 Z.M.'s Lyntroll Øivind Mathisen Kim Mathisen Øivind Mathisen 64 82000 28,8a 115 31.07.2017
2100 Gomnes Hans T. Olav Mikkelborg Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg 65 64320 29,0a 75 23.08.2017
2100 Skjegge Balder Øyvind Ruttenborg Gunnar Austevoll Wenche Kristine Jostad 66 72000 30,5v 50 19.08.2017
2100 Frons Faksen Erlend Rennesvik Dag-Sveinung Dalen Runar Sognelien 67 84500 29,2a 30 21.08.2017
2100 Sør Rigo Jenny Martine Theodorsen Magnus Teien Gundersen Glenn Kramer Stenberg 68 72500 28,9a 0 19.08.2017



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 11
Kaldblods For 3-15-årige høyest 140.000 kr. 2600 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2600 Klocksve Sprinten* (S) Leif Persson Leif Persson 51 127725 28,8a 650 19.08.2017
2600 Mjølner Brun Jan Roar Mjølnerød Ole-Christian Kjenner Jan Roar Mjølnerød 52 98136 29,2a 571 23.08.2017
2600 Celoma Øyvind Ruttenborg Kim Mathisen Øyvind Ruttenborg 53 139500 27,3a 505 22.08.2017
2600 Idfaxen Bjørn Steinseth Per Oleg Midtfjeld Per Gunnar Roos 54 106500 28,4a 360 23.08.2017
2600 Spang Express Odd Arne Sagholen Gunnar Austevoll Gunnar Kværne 55 135316 27,4a 230 21.08.2017
2600 Stumne Luna Ole Johan Østre Hans Chr. Holm Severin Aarskog 56 126668 29,0a 208 24.07.2017
2600 Kolbu Tatern Geir Vegard Gundersen Hans G Skiaker Hans G Skiaker 57 98752 28,6v 162 14.08.2017
2600 Lex Storm Kai Johansen Ole Johan Østre Karoline Krogh-Hanssen 58 102760 26,7v 115 12.08.2017
2600 Kor Vita Jan Martin Bjerring Kjetil Roe Kjersti M. Ågren 59 105461 27,8a 90 30.07.2017
2600 Dæmro Svarten Pål Henning K. Johannessen Arild Berås Pål Henning K. Johannessen 60 109000 27,8a 65 26.08.2017
2600 T.B.'s Minar Andre H. Stensen Gunnar Austevoll Eli-Mina Antonsen 61 108500 28,4a 65 16.07.2017



Proposisjon: 4  POENG SPESIAL  Antall godkjente: 8
Kaldblods POENG SPESIAL For 3-15-årige høyest 360.000 kr. Også for 3-15-årige høyest 450.000 kr med høyest 200 poeng. 1609 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Skeie Blesa Dag-Sveinung Dalen Bjørn Steinseth Erik Løkken 51 238000 25,7v 1520 23.08.2017
1609 Lome Gant Jørn Morten Kvikstad Gunnar Austevoll Lisbeth Follestad 52 322955 25,9a 565 16.08.2017
1609 N.S. Viras Lykke Magnus Teien Gundersen Dag-Sveinung Dalen Gerd Johannessen 53 352909 25,6v 424 23.08.2017
1609 Nume Elden Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Erik Skaug 54 293500 24,8a 235 24.08.2017
1609 Myrviks Anton Trond Lindbak Ole-Christian Kjenner Trond Lindbak 55 368000 24,8a 195 23.08.2017
1609 Bleikli Faksa Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Tormod Rundhaugen 56 393500 24,3a 175 27.08.2017
1609 Vestrings Vinni Olav Mikkelborg Vidar Hop Ole Johny Olsen 57 145500 26,1a 160 11.08.2017
1609 Gulheim Raia Håkon Gulheim Olav Mikkelborg Håkon Gulheim 58 253000 27,0v 0 22.08.2017



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 11
Varmblods For 3-12-årige høyest 20.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 4.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Ourastile Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen 1 0 0 ..
2100 Mr. Casio Hans Wilhelm Storås Kai Johansen Hans Wilhelm Storås 2 4000 18,9a 40 23.08.2017
2100 Sparkling Gunnar Austevoll Lars Anvar Kolle Lovise Mohaugen 3 3000 19,5v 55 16.08.2017
2100 Albertine Erland Holm Liv-Marith Haaland 4 0 0 ..
2100 Gaius B.R. Olav Mikkelborg Jørn Morten Kvikstad Olav Mikkelborg 5 0 0 03.05.2017
2100 Indian Lady Bjørn Steinseth Per Kirkenær 6 2000 27,0v 20 30.06.2017
2120 Bandit A.P. (DK) Kristine Kvasnes Kristine Kvasnes 1 18893 17,2a 160 07.08.2017
2120 Selma Frecel Eirik Høitomt Lars Anvar Kolle Kjetil Helgestad 2 18500 16,9a 450 17.08.2017
2120 Athena D. (DK) Gunnar Austevoll Andre H. Stensen Pål Gøran Roland 3 18094 17,7a 55 16.08.2017
2120 Easy Power M.E. Magnus Teien Gundersen Kai Johansen Hans Wilhelm Storås 4 13500 17,1a 250 17.08.2017
2120 Magna Fin K. Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Trond Klepp 5 6500 17,4v 95 16.08.2017



Proposisjon: 6  HOPPELØP  Antall godkjente: 5
Varmblods HOPPELØP For 3-12-årige hopper høyest 50.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Dame Amok (S) Kristian Malmin Vidar Hop Tom Forkerud 51 42647 17,3a 425 17.08.2017
2100 Cara Maris* (FR) Dag-Sveinung Dalen Tom Forkerud 52 46000 17,1a 365 17.08.2017
2100 Babe (DK) Lars Anvar Kolle Eirik Høitomt Erik Skaug 53 43891 16,1a 230 24.08.2017
2100 Brand New Star Kristine Kvasnes Anette Frønes Janne Blomberg 54 45000 16,1a 65 21.08.2017
2100 Miss Magnetic Herman R. Tvedt Kai Johansen Cathrine Th. Midtbu 55 42700 17,1a 32 21.08.2017



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 12
Varmblods - DAMEGRUPPAS POKALLØP For 3-12-årige høyest 115.000 kr. Kjørt av alle kvinnelige lisensierte kusker. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning. Damegruppas vandrepokal til vinneren.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Magnetic Mac Liv Pedersen Kristine Kvasnes Liv Pedersen 51 114500 13,4a 1100 14.08.2017
2100 Darco (DE) Siv Emilie Løvvold Silje Hogner Sigbjørn Kolnes 52 114629 14,4a 925 11.08.2017
2100 Concon W. Nora Hagelund Holm Kristine Kvasnes Steinar Holm 53 71000 15,8a 695 07.07.2017
2100 Kampala Kristine Kvasnes Liv Pedersen Terje Samuelsen 54 110000 13,7a 645 17.07.2017
2100 Omaha Hero Decoy Christina A. Hande Tom Forkerud 55 86000 15,5a 495 22.08.2017
2100 Lightning Play Kristine Kvasnes Amanda Robertsen Heidi Moen 56 100000 14,8a 370 21.08.2017
2100 El Toro Boko (S) Ragnhild Strøm Tone Bronken Bjørn Steinseth 57 91235 15,9a 225 14.08.2017
2100 King Frecel Kristine Kvasnes Eini S. Linn Susann Larsen 58 87936 15,5a 140 25.08.2017
2100 Logical Star Katrine Blakkestad Amanda Robertsen Katrine Blakkestad 59 112000 15,5a 65 17.08.2017
2100 Beniwiwi Martine O. Sørvik Christina A. Hande Martine O. Sørvik 60 67733 13,9a 55 17.08.2017
2100 Whitney Brodda (DK) Kristine Kvasnes Kristine Kvasnes 61 82644 14,9a 45 22.08.2017
2100 Scan Hope Tone Bronken Ragnhild Sveen Bjørn Steinseth 62 70453 14,8a 18 25.08.2017



Proposisjon: 8  MONTÉLØP   Antall godkjente: 0
Varmblods MONTÉLØP For 4-12-årige høyest 275.000 kr. 2600 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 4
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Nemesis Knick Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 51 0 0 ..
2100 Proud Sequoia Trond Lindbak Dag-Sveinung Dalen Trond Lindbak 52 0 0 ..
2100 Kjekk Pila Geir Vegard Gundersen Jens Hæreid Jacobsen 53 0 0 ..
2100 Dotterud Stjerna Øyvind Ruttenborg Ole Johan Østre Aina Josten Olderløkken 54 2000 36,0v 20 04.08.2016



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 2
Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Super Rina Johanne Ulrica Øveraasen Kristine Kvasnes Bjørn Steinseth 51 225226 13,2a 190 16.08.2017
2100 Virvel Kristine Kvasnes Liv Pedersen Jan Ingar Bakkely 52 51294 30,9v 30 25.08.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 17
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Revenew Young Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 51 0 0 ..
2100 Gårder Prins Øyvind Ruttenborg Andre H. Stensen Jorunn Signe Ballangrud 52 0 0 ..
2100 Kvern Faksen Stein Isak Borstad Stein Isak Borstad 53 0 0 ..
2100 Kiro Titana Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 54 0 0 ..
2100 Arendelle Kai Johansen Ole Johan Østre Anette Isaksen 55 0 0 ..
2100 Åttmann Ø.K. Tone Bronken Bjørn Steinseth Bjørn Steinseth 56 0 0 ..
2100 Entereza Bjørn Steinseth Dag-Sveinung Dalen Elin Bergseth 57 0 0 ..
2100 Ezra H. Andre H. Stensen Line Wiktoria Høyvik 58 0 0 ..
2100 Clean as a Whistle Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Heidi Moen 59 0 0 ..
2100 Bragevinn Gunnar Austevoll Brynjulf Bjørge 60 0 0 ..
2100 Andora Kai Johansen Ole Johan Østre Anette Isaksen 61 0 0 ..
2100 Ard Andre H. Stensen Vidar Hop Ola Engevold 62 0 0 ..
2100 Hot Stone Hans Wilhelm Storås Kai Johansen Hans Wilhelm Storås 63 0 0 ..
2100 Odals Oda Øystein Bjørnstad Hans Wilhelm Storås Øystein Bjørnstad 64 0 0 ..
2100 Aicha Ravina Ole Johan Østre Severin Aarskog 65 0 0 ..
2100 Messi Orlando S.K. Eirik Høitomt Geir Vegard Gundersen Kjetil Helgestad 66 0 0 ..
2100 Goldman Line S.S. Tone Bronken Bjørn Steinseth Bjørn Steinseth 67 0 0 ..




Sist oppdatert: 28.08.2017 - 08:50