Biri Travbane

Innmeldingsliste - Biri Travbane - 25.08.2017

Proposisjon: 1  TIDSLØP  Antall godkjente: 15
Kaldblods TIDSLØP - For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere. 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre, 40 m. for tid 1.34,0 og bedre. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Fesethlilja Lars Anvar Kolle Gunnar Austevoll Kjell Aspeseter 1 0 40,6v 0 14.07.2017
2100 Torpa Ola Olav Mikkelborg Tom Erik Solberg Oskar Slåttland 2 4000 37,4v 40 17.08.2017
2100 Kos Knitten Øyvind Ruttenborg Ragnar Olderløkken 3 0 42,0v 0 26.06.2015
2100 Kaffelars Ole Johan Østre Stig M. Thronæs 4 0 0 10.05.2017
2100 Spikfaks Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 5 2000 37,1v 20 11.08.2017
2120 Mila Lars Anvar Kolle Dag-Sveinung Dalen Stig Ingar Fossen 1 12000 35,3v 120 17.08.2017
2120 Egge Jarl Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Kjetil Helgestad 2 15500 35,8v 420 17.08.2017
2120 Lesja Edel Geir Vegard Gundersen Eirik Høitomt Mariann Therese Glemmestad 3 9000 34,3v 125 07.08.2017
2140 Årdals Lise Trond Lindbak Eirik Høitomt Per Olav Kristiansen 1 11500 32,6v 170 23.07.2017
2140 Kagge Luna Eirik Høitomt Vidar Hop Bjørn Gustavsen 2 79000 32,0v 565 16.07.2017
2140 Theoprinsessa Gunnar Austevoll Geir Vegard Gundersen Bjørn Steinseth 3 35000 32,0v 190 05.08.2017
2140 Thale Eirik Høitomt Ole Johan Østre Morten M. Ottersen 4 12000 33,2v 320 11.08.2017
2140 Stjerne Jenta Kristine Kvasnes Olav Mikkelborg Håkon Gulheim 5 28000 32,3v 65 12.08.2017
2140 Skib Viktor Dag-Sveinung Dalen Trond Lindbak Trond Lindbak 6 27000 32,6v 315 26.07.2017
2140 Faste Jerva Tor Wollebæk Vidar Hop Geir Kihle 7 26000 32,0v 675 26.07.2017



Proposisjon: 2  HOPPELØP  Antall godkjente: 14
Kaldblods HOPPELØP For 3-15-årige hopper høyest 55.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 30.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Lesja Edel Geir Vegard Gundersen Eirik Høitomt Mariann Therese Glemmestad 1 9000 34,3v 125 07.08.2017
2100 Lille Ild Erland Holm Geir Vegard Gundersen Claus Vegard Werven 2 28000 31,7a 780 10.08.2017
2100 Særheims Jerka Ole Johan Østre Ove Bakkevold Reime Ole Johan Østre 3 28000 31,8v 55 06.05.2017
2100 Stjerne Jenta Kristine Kvasnes Olav Mikkelborg Håkon Gulheim 4 28000 32,3v 65 12.08.2017
2100 Faste Jerva Tor Wollebæk Vidar Hop Geir Kihle 5 26000 32,0v 675 26.07.2017
2100 Lykke Ida Åsbjørn Tengsareid Ole Johan Østre Enok Antonsen 6 24000 31,7v 240 12.08.2017
2120 Engje Frida Geir Vegard Gundersen Lars Engen 1 50400 31,3v 105 12.08.2017
2120 Jærvsøælva (S) Bjørn Steinseth Geir Vegard Gundersen Geir Sandersen 2 47000 32,4v 155 20.06.2017
2120 Ospesetstjerna Lars Anvar Kolle Gunnar Austevoll Kjell Aspeseter 3 39000 31,9v 160 16.08.2017
2120 Sagen Frøya Kim Mathisen Jørn Morten Kvikstad Siv Beate Pedersen 4 42212 31,5v 652 19.08.2017
2120 Skjeggejomi Andre H. Stensen Kristine Kvasnes Marianne Mølmen 5 43500 30,9v 275 29.07.2017
2120 Hongslo Jerva Frank Westberg Inge Melby Frank Westberg 6 42212 31,0v 747 20.08.2017
2120 Komnes Jerka Lars Anvar Kolle Dag-Sveinung Dalen Stig Ingar Fossen 7 36645 32,4a 115 17.08.2017
2120 Virvel Kristine Kvasnes Dag-Sveinung Dalen Jan Ingar Bakkely 8 51294 30,9v 30 29.07.2017



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 7
Kaldblods For 3-15-årige høyest 525.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Jærvinn S.K. Eirik Høitomt Geir Vegard Gundersen Kjetil Helgestad 51 440548 23,4a 790 19.08.2017
2100 Dag Støvar Kai Johansen Børge Wold 52 495000 23,2a 780 20.05.2017
2100 Tøff Frank Westberg Inge Melby Frank Westberg 53 518548 25,7v 516 20.08.2017
2100 Egge Odin* Tom Horpestad Knut Andersen 54 476240 24,3a 427 06.08.2017
2100 Stensvik Martin Bjørn Steinseth Dag-Sveinung Dalen Erik Løkken 55 506170 24,1a 380 13.05.2017
2100 Valle Mattis Gunnar Austevoll Kim Mathisen Brynjulf Bjørge 56 519500 23,1a 325 09.08.2017
2100 Joran Kristine Kvasnes Kristian Malmin Karl Mads Aas 57 519116 24,2a 40 09.08.2017



Proposisjon: 4  MONTÉLØP   Antall godkjente: 7
Kaldblods MONTÉLØP For alle 5-15-årige. 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 150.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Måleng Elden Liv Pedersen Kristine Kvasnes Dag Larsen 1 146000 27,9a 95 04.08.2017
2100 Torderud Stjernen Johanne Ulrica Øveraasen Liv Pedersen Morten M. Ottersen 2 130198 25,5a 420 16.08.2017
2120 Stee Raua Christina A. Hande Anne Grete Rasmussen Jo Oxhovd Svalesen 1 179000 28,6v 290 20.08.2017
2120 Engli Ilmina Kristine Kvasnes Christina A. Hande Eivind Gravdal 2 251500 25,6a 730 16.08.2017
2120 Tjøtta Mari Kristine Kvasnes Liv Pedersen Oskar Slåttland 3 290349 26,9v 63 05.06.2017
2120 Seter Birk Siv Emilie Løvvold Erlend Gutteberg 4 281545 27,1a 405 20.08.2017
2140 Helle Spik Amanda Robertsen Erlend Gutteberg 1 416250 25,0a 545 20.08.2017



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 8
Varmblods For 3-12-årige høyest 35.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Red Bar Ole Johan Østre Lars Anvar Kolle Jouni Karhu 51 12000 18,9v 210 17.07.2017
2100 S.M.K. Smashing Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 52 32554 16,5a 665 18.08.2017
2100 Marcello Eirik Høitomt Kai Johansen Anders Røken 53 28000 17,4a 540 14.08.2017
2100 Lakeside Cassie Kristian Malmin Lars Anvar Kolle Trond Anderssen 54 21000 16,5a 440 22.03.2017
2100 Circe des Emois (FR) Hans Chr. Holm Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 55 32289 16,5a 380 16.08.2017
2100 Strong Chili Kim Mathisen Geir Vegard Gundersen Hans Løne 56 27500 17,4a 165 19.08.2017
2100 Belem Va Bene Vidar Hop Geir Vegard Gundersen Ann-Christin Davanger 57 25000 17,2a 95 31.07.2017
2100 Laza Magic* (S) Tom Horpestad Tom Horpestad 58 32263 17,4a 27 03.08.2017



Proposisjon: 6  MAIDEN SPESIAL  Antall godkjente: 8
Varmblods MAIDEN SPESIAL For 3-12-årige høyest 90.000 kr. Også for 3-12-årige som ikke har seiret. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Dream Builder Dag-Sveinung Dalen Eirik Høitomt Renate Aarlie 51 82555 15,5a 725 14.08.2017
2100 Mr. Picasso Geir Vegard Gundersen Magnus Teien Gundersen Bjørn Andresen 52 75000 17,0a 405 11.08.2017
2100 Backgammon Ole Johan Østre Vidar Hop Jan-Arne Raab 53 98000 14,5a 150 17.08.2017
2100 King Frecel Kristine Kvasnes Gunnar Austevoll Susann Larsen 54 83936 15,5a 125 11.08.2017
2100 Scan Hope Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 55 70453 14,8a 93 07.07.2017
2100 Max Vacation* (S) Tom Horpestad Tom Horpestad 56 74485 16,3a 73 03.08.2017
2100 Super Photo John Revheim Kristian Malmin John Revheim 57 252000 13,8a 60 30.07.2017
2100 Caesar Va Bene Gunnar Austevoll Geir Vegard Gundersen Ann-Christin Davanger 58 71000 15,0a 45 03.08.2017



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 13
Varmblods For 3-12-årige høyest 165.000 kr. 1609 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Ambitious Voyager Herman R. Tvedt Rolf Tvedt 51 150666 13,0a 1466 12.08.2017
1609 Rainbow Bonanza Gunnar Austevoll Eirik Høitomt Kristian Skullerud 52 117362 13,5a 1225 16.08.2017
1609 Fender Boko (S) Lars Anvar Kolle Vidar Hop Trond Anderssen 53 136500 13,9a 715 18.08.2017
1609 Dahir Tariel Ole Johan Østre Per Oleg Midtfjeld 54 152000 13,6a 550 14.07.2017
1609 Man o'War* (S) Per Ludvig Nilsen Per Ludvig Nilsen 55 133254 14,3a 502 09.08.2017
1609 Walmart Kristian Malmin Dag-Sveinung Dalen Trond Anderssen 56 149500 14,9a 455 05.08.2017
1609 Royal Rebellion Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Karoline Pedersen 57 150000 14,0a 445 12.08.2017
1609 S.M.K. Spirit Renate Aarlie Dag-Sveinung Dalen Renate Aarlie 58 158000 12,5a 390 22.07.2017
1609 Trytobe* (S) Tom Horpestad Tom Horpestad 59 161711 14,3a 293 05.08.2017
1609 Wisteria Lane Vidar Hop Morten Lindahl 60 163680 14,1a 210 12.08.2017
1609 Royal Sensation E. Øyvind Ruttenborg Olav Mikkelborg Solveig G. Haslie 61 130500 13,7a 190 17.08.2017
1609 Simoni's Kaj (DK) Olav Mikkelborg Trond Lindbak Arne Haugom 62 162462 13,6a 65 17.08.2017
1609 Olivia Win Magnus Teien Gundersen Marius Høitomt Tina Camilla N. Martinsen 63 112500 14,5a 0 14.07.2017



Proposisjon: 8  HOPPELØP  Antall godkjente: 10
Varmblods HOPPELØP - FORMLØP For 3-12-årige hopper høyest 350.000 kr. Også for 3-12-årige hopper med høyest 500 poeng som ikke har seiret f.o.m. 01.01.17. 1609 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1609 Farah Diba River (NL) Magnus Teien Gundersen Eirik Høitomt Kjetil Helgestad 51 224200 12,1a 1650 19.08.2017
1609 Nogara Kristian Malmin Åsbjørn Tengsareid Trond Anderssen 52 239000 12,2a 615 16.08.2017
1609 Savanna Bee (DK) Kai Johansen Ole Johan Østre Morten M. Ottersen 53 280089 12,7a 530 02.08.2017
1609 Thai Goodwill Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen Geir Vegard Gundersen 54 996183 12,0a 447 16.08.2017
1609 Sentry Holmsminde (DK) Kai Johansen Dag-Sveinung Dalen Tom Forkerud 55 338415 13,8a 419 10.08.2017
1609 Thai Freedom Andre H. Stensen Åsbjørn Tengsareid Heidi Ytrestøyl 56 313594 12,6a 325 19.07.2017
1609 Northern Secret (US) Ole Johan Østre Lars Anvar Kolle Jane Helen Stareng 57 619412 11,7a 310 20.08.2017
1609 Quite Fast Gunnar Austevoll Ole Johan Østre Jan-Arne Raab 58 444776 12,6a 186 11.08.2017
1609 Invicta (DE) Eirik Høitomt Åsbjørn Tengsareid Kjetil Helgestad 59 271389 12,0a 170 19.08.2017
1609 Jambalaya O. Tom Erik Solberg Kai Johansen Mona Lunde 60 244325 14,2a 20 27.07.2017



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 4
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Albertine Erland Holm Liv-Marith Haaland 51 0 0 ..
2100 Tassen H. Øyvind Ruttenborg Andre H. Stensen Svein Morten Olsen 52 0 0 ..
2100 Arcadia Kusk tildeles Anette Isaksen 53 0 23,6v 0 16.08.2017
2100 Egge Edel Milly Bøe Ringstad Merete Viksås 54 154311 26,6a 250 17.08.2017



Proposisjon: 21  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 2
Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Super Rina Johanne Ulrica Øveraasen Liv Pedersen Bjørn Steinseth 51 225226 13,2a 190 16.08.2017
2100 Lille Amare Kristine Kvasnes Johanne Ulrica Øveraasen Susann Larsen 52 193200 26,4a 180 11.08.2017



Proposisjon: 22  Mønstringsløp  Antall godkjente: 9
Mønstringsløp 2-årige. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Carmen Division Eirik Høitomt Andre H. Stensen Kjetil Helgestad 51 0 0 ..
2100 Metallic Bjørn Steinseth Tone Bronken Bjørn Steinseth 52 0 0 ..
2100 Midnight Photo Øyvind Ruttenborg Trond Lindbak Gunnar J. Hansen 53 0 0 ..
2100 T.B.'s Trølljinta Tone Bronken Bjørn Steinseth Bjørn Steinseth 54 0 0 ..
2100 Birk B.B. Remin Åsbjørn Tengsareid Eirik Høitomt Kjetil Helgestad 55 0 0 ..
2100 Braastad Gullet Marthe Braastad Tom Erik Solberg Marthe Braastad 56 0 0 ..
2100 Kjølstad Trollvinn Erland Holm Andre H. Stensen Erland Holm 57 0 0 ..
2100 Art Røde Jarl Trond Lindbak Olav Mikkelborg Kenneth Tollefsrud 58 0 0 ..
2100 M. Kai Johansen Morten M. Ottersen 59 0 0 ..




Sist oppdatert: 21.08.2017 - 08:55