Bergen Travpark

Innmeldingsliste - Bergen Travpark - 21.03.2019

Proposisjon: 1    Antall godkjente: 8
Kaldblods BREDDEPREMIERINGSLØP For alle 3-15-årige. 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 22.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Torinå Lars Tore Hauge Pål Buer Marte Solsvik Hansen 1 9500 34,0v 130 14.03.2019
2100 Søndre Vinni Ove Wassberg Frank Ringheim Frank Ringheim 2 20200 33,3a 185 02.03.2019
2100 Opseth Elma Svein Ove Wassberg Ove Wassberg Ove Wassberg 3 13500 36,1v 350 14.03.2019
2100 Ospesetblesa Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Kjell Aspeseter 4 4000 38,2v 40 14.03.2019
2140 Ludvik Rolf Tvedt Eva Flolid Ivar Kåre Skjønhaug 1 58000 31,5a 370 14.03.2019
2140 Åse Jenta Lars Tore Hauge Tore Totland Einar Berg 2 56000 31,1a 85 05.03.2019
2140 Sture Neon Øyvind Austevoll Tore Totland Eivind Fjellstad 3 62000 32,3v 460 21.02.2019
2140 Olu Minni Øyvind Austevoll Geir Ulltang 4 62000 31,5v 840 02.03.2019



Proposisjon: 2    Antall godkjente: 13
Kaldblods For 3-15-årige høyest 140.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 80.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Felix T.H. Frank Ringheim Tore Totland Trygve K. Håvardstun 1 78000 30,7v 715 14.03.2019
2100 Mykle Elden Svein Ove Wassberg Ove Wassberg Trygve K. Håvardstun 2 68500 29,5a 105 14.03.2019
2100 Kvikk Kuling Lars Tore Hauge Ove Wassberg Camilla Sund 3 78000 30,0a 80 05.03.2019
2100 W.J. Elvis Lars Tore Hauge Beate Hauge Lars Tore Hauge 4 74000 32,9v 395 14.03.2019
2100 Lannem Hera Solveig Maria Fosse Roar Hop Solveig Maria Fosse 5 70833 30,7v 420 14.03.2019
2120 Kvalviks Snippen Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 1 88000 30,2v 180 14.03.2019
2120 Stjerne Tore Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 2 107984 31,6v 1428 26.02.2019
2120 Spang Kosila Jan Erik Landaas Thomas Wassberg Terje Natland 3 132000 29,9a 95 14.03.2019
2120 Almoda Claus Olsen Claus Olsen 4 98500 29,5v 335 14.03.2019
2120 Bjørkly Kvikka Øyvind Austevoll Odd Storetvedt Øyvind Austevoll 5 112541 30,1a 310 14.03.2019
2120 Helt Konge Roar Hop Svein Ove Wassberg Maren Andrea Gjermundrød 6 90000 28,9a 315 14.03.2019
2120 Ospesetstjerna Svein Ove Wassberg Ove Wassberg Kjell Aspeseter 7 139500 29,5a 45 14.03.2019
2120 Høiby Pila Claus Olsen Claus Olsen 8 116000 31,1a 65 14.03.2019



Proposisjon: 3    Antall godkjente: 15
Kaldblods For 3-15-årige høyest 360.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 190.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Tysvær Odin Tore Totland Stine Totland Ekerhovd Karen Vikse 1 174000 27,1a 140 19.02.2019
2100 Timona Ø.K. Frank Ringheim Tore Totland Brynjulv H. Løno 2 167000 27,9a 355 14.03.2019
2100 Rigel Anne Svein Ove Wassberg Ove Wassberg Ove Wassberg 3 154000 26,6v 215 14.03.2019
2100 Pytt Elden Ole Johan Ingebrigtsen Elisabeth Storetvedt Ole Johan Ingebrigtsen 4 183500 27,8a 145 14.03.2019
2100 I.T. Jaros Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 5 158000 28,5v 660 14.03.2019
2120 Lustra Ida Svein Ove Wassberg Øyvind Austevoll Olav R. Flatekvål 1 341500 27,8v 730 02.03.2019
2120 Aas Balder Tore Totland Svein Ove Wassberg Ida Brekke 2 282658 25,5a 740 02.03.2019
2120 Valle Max Herman R. Tvedt Rolf Tvedt Anne Bjørge 3 352500 25,7v 395 02.03.2019
2120 Madla Perlå Øyvind Austevoll Jan Erik Landaas Eivind Fjellstad 4 303500 27,3a 20 02.03.2019
2120 Vertigo Prinsesso Håkon B. Steine Bjørn Steine Håkon B. Steine 5 309500 27,1v 75 14.03.2019
2120 Tun Faksa Ove Wassberg Jan Erik Landaas Øyvind Reigstad 6 190500 28,7a 50 21.02.2019
2120 S.G. Jerv Blesa Svein Ove Wassberg Roar Hop Mari Mykkeltvedt 7 231527 27,6v 320 24.01.2019
2120 Vertigo Lotta Håkon B. Steine Bjørn Steine Håkon B. Steine 8 355000 25,4v 65 14.03.2019
2120 Haukeli Expressen Odd Storetvedt Elisabeth Storetvedt Odd Storetvedt 9 350500 27,0a 285 14.03.2019
2120 Nebbenes Friggi Jan Erik Landaas Rune Guddal 10 217000 26,3a 145 14.03.2019



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 6
Kaldblods For 3-15-årige høyest 1.500.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 513.001 kr., 40 m. ved 850.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Vertigo Prinsesso Håkon B. Steine Bjørn Steine Håkon B. Steine 1 309500 27,1v 75 14.03.2019
2100 Hage Jerven Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 2 507242 24,8a 790 14.03.2019
2100 Vertigo Håkon Håkon B. Steine Bjørn Steine Håkon B. Steine 3 451000 25,3a 300 21.02.2019
2100 Lyn Victor Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 4 456500 24,8a 1345 09.02.2019
2100 Vertigo Lotta Håkon B. Steine Bjørn Steine Håkon B. Steine 5 355000 25,4v 65 14.03.2019
2140 Vertigo Bjørn Håkon B. Steine Bjørn Steine Håkon B. Steine 1 1405000 21,8a 325 14.03.2019



Proposisjon: 5    Antall godkjente: 11
Varmblods For 3-12-årige høyest 40.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 7.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Princess Anchelina Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Øyvind Reigstad 1 2000 21,0a 20 02.03.2019
2120 B.S. Gold Rolf Tvedt Herman R. Tvedt Rolf Tvedt 1 11173 18,9a 151 25.12.2017
2120 Feel It Easy Øyvind Austevoll Lars Tore Hauge Øyvind Austevoll 2 36000 19,8v 945 13.12.2018
2120 Capitano S.L. (S) Øyvind Austevoll Bjørn Steine Øyvind Austevoll 3 33000 17,8v 255 10.01.2019
2120 Vendace (S) Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 4 10500 20,7v 260 02.03.2019
2120 Hilda Nibs Jan Erik Landaas Ove Wassberg Øyvind Reigstad 5 34500 18,7v 60 02.03.2019
2120 Geronimo B.R. Håkon Håvardstun Ove Wassberg Håkon Håvardstun 6 14200 20,1v 122 14.02.2019
2120 Mai Rouge Soa Svein Ove Wassberg Rune Wiig Gaute Lura 7 27000 17,3a 475 02.03.2019
2120 Livi Keepsake (S) Håkon Hagebø Hauge Lars Tore Hauge Anette Rasmussen 8 37249 17,9a 50 02.03.2019
2120 Arctic Revenue Odd Storetvedt Elisabeth Storetvedt Odd Storetvedt 9 38000 18,3v 640 31.01.2019
2120 Coktail Above Rolf Tvedt Herman R. Tvedt Rolf Tvedt 10 29500 19,4v 360 02.03.2019



Proposisjon: 6    Antall godkjente: 13
Varmblods For 3-12-årige høyest 280.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 105.001 kr. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Parkthemall Jan Erik Landaas Øyvind Austevoll Kjetil Wassberg 1 96000 16,0a 285 14.03.2019
2100 Goliath B.R. Kenneth Handeland Kenneth Handeland 2 82500 16,3a 360 09.03.2019
2100 Caramello P.P. Tore Totland Henry Kristiansen 3 83000 17,0a 600 14.03.2019
2100 Maksi Muscles Pål Buer Pål Buer 4 77000 16,3a 940 19.02.2019
2120 Oro Pepper Jan Erik Landaas Tore Totland Jonny Koldal 1 158498 16,2a 65 21.02.2019
2120 Perillat Svein Ove Wassberg Thomas Tuft Amanda Miljeteig Hegland 2 252384 13,9a 256 02.03.2019
2120 Swinging Face (DK) Roar Hop Jan Erik Landaas Paal Terje Hamre 3 267634 14,2a 210 31.01.2019
2120 Wayward Øyvind Austevoll Jan Erik Landaas Kjetil Wassberg 4 216000 15,2a 460 02.03.2019
2120 Bad Boy de Chenu (FR) Rolf Tvedt Lars Tore Hauge Anne Bjørge 5 231073 14,6a 210 29.12.2018
2120 Unik Gardenia (DK) Pål Buer Svein Ove Wassberg Jan Nese 6 203534 14,9a 177 14.03.2019
2120 So Superb Odd Storetvedt Elisabeth Storetvedt Odd Storetvedt 7 149500 15,8a 880 29.11.2018
2120 Trento (DK) Kenneth Handeland Kenneth Handeland 8 260307 14,4a 485 05.03.2019
2120 Silvio Landerye Ronny Halvorsen Morten A. Pedersen Anita Jensen 9 186500 14,9a 225 14.03.2019



Proposisjon: 7    Antall godkjente: 10
Varmblods For 3-12-årige høyest 600.000 kr. 1600 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Don di Quattro (S) Jan Erik Landaas Øyvind Austevoll Kjetil Wassberg 51 482157 11,8a 1020 14.02.2019
1600 Cash Converter (S) Kenneth Handeland Kenneth Handeland 52 467110 13,6a 560 27.01.2019
1600 Paddington Face (S) Svein Ove Wassberg Roar Hop Gaute Lura 53 372424 14,3a 535 14.03.2019
1600 Barbarella (DE) Svein Ove Wassberg Ove Wassberg Ove Wassberg 54 320973 13,4a 520 14.03.2019
1600 Seaborn Titanic Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 55 309438 12,8a 470 14.03.2019
1600 S.K.s Sagitta Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 56 370145 13,9a 460 14.03.2019
1600 Very Esterel (DK) Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 57 580741 12,8a 400 21.02.2019
1600 Rocky Dun Dee Øyvind Austevoll Lars Tore Hauge Marianne Rasmussen 58 563644 11,5a 200 14.03.2019
1600 Carl Lewis (NL) Kenneth Handeland Kenneth Handeland 59 554741 12,6a 145 05.03.2019
1600 The Special One U.S. (US) Pål Buer Bjørn Steine Kristin Stokkedal 60 546500 12,5a 125 05.03.2019



Proposisjon: 8  MONTÉLØP - VALLE BIL AS MONTELØP  Antall godkjente: 9
Varmblods VALLE BIL AS MONTELØP - MONTÉLØP SKJØNNSMESSIG HANDICAP For alle 4-12-årige. 2100 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 140.001 kr., 40 m. ved 280.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Hestene blir plassert skjønnsmessig etter innmelding. Etterinnmeldinger tillates ikke. Strykningsgebyr gis ikke.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Lucky Malin Berås Tonje Gudmestad Tor Leiv Gudmestad 1 136000 16,9v 645 07.03.2019
2120 Tyson Hastrup (DK) Lene Rotneim Elisabeth Storetvedt Lars Tore Hauge 1 165392 14,8a 880 14.03.2019
2120 Ernis Lane Eva Flolid Synne Nybø Rolf Tvedt 2 249500 15,0a 270 14.03.2019
2120 Perillat Caroline L.B. Morken Hege Kristin Høyland Amanda Miljeteig Hegland 3 252384 13,9a 256 02.03.2019
2140 Flirtin Superb Helene Kolle Elisabeth Storetvedt Thomas Tuft 1 413527 12,2a 325 21.02.2019
2140 Garfieldz Prinze (S) Hege Kristin Høyland Lene Rotneim Paal Terje Hamre 2 316944 13,5a 535 14.03.2019
2140 Paddington Face (S) Caroline L.B. Morken Gaute Lura 3 372424 14,3a 535 14.03.2019
2140 Key To Candy Lene Rotneim Caroline L.B. Morken Paal Terje Hamre 4 402500 13,2a 175 02.03.2019
2140 Roberto D.K. (DK) Synne Nybø Eva Flolid Rolf Tvedt 5 661000 13,9a 995 14.03.2019



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 1
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Maxundalex (DE) Jan Erik Landaas Øyvind Austevoll Kjetil Wassberg 51 188896 13,8a 627 08.10.2017



Proposisjon: 22  #Monté #Prøveløp  Antall godkjente: 0
Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start




Sist oppdatert: 15.03.2019 - 08:57