Bergen Travpark

Innmeldingsliste - Bergen Travpark - 21.06.2018

Proposisjon: 1  3-ÅRINGSLØP  Antall godkjente: 9
Kaldblods 3-ÅRINGSLØP - BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-årige høyest 7.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr. Premier: 7.000-4.000-3.000-2.000-1.500-1.200-1.200-1.200 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier! Starterklæres med minimum 4 hester.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Viljar Jerka Rolf Tvedt Knut Jarstad 1 0 0 ..
2100 Nesvinn Odd Storetvedt Elisabeth Storetvedt Odd Storetvedt 2 0 0 ..
2100 Tilde Ø.K. Øyvind Austevoll Svein Ove Wassberg Olav R. Flatekvål 3 0 0 ..
2100 Cecilie H. Svein Ove Wassberg Lars Tore Hauge Cecilie Hjelmaas Solheim 4 0 0 ..
2100 Årdals Muså Jan Erik Landaas Jan Erik Landaas 5 0 0 ..
2100 Dag Frøya Jan Erik Landaas Tore Totland Janiche Hansen 6 0 0 20.05.2018
2100 Suksess Med Bless Odd Storetvedt Elisabeth Storetvedt Odd Storetvedt 7 0 0 ..
2100 Felix T.H. Frank Ringheim Tore Totland Trygve K. Håvardstun 8 0 0 ..
2120 Tom Odin Ronny Halvorsen Tore Totland Anita Egge Henriksen 1 2000 34,4v 35 20.05.2018



Proposisjon: 2  TIDSLØP  Antall godkjente: 14
Kaldblods TIDSLØP BREDDEPREMIERINGSLØP For 4-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere. Også for 3-årige minst 7.001 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.36,0 og bedre, 40 m. for tid 1.34,0 og bedre. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier! Dersom prop 1 går ut, kan 3-åringer med under 7.000 starte her.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Varg Gideon Marte Greve Claus Olsen Sylvia Eliassen 1 4000 36,5v 40 05.10.2017
2100 Tin Mai Øyvind Austevoll Odd Storetvedt Øyvind Austevoll 2 0 46,5v 0 20.05.2018
2100 Vivelid Skinnfaks Jan Erik Landaas Jan Erik Landaas 3 2000 36,6v 20 04.11.2017
2100 Rive Raptus Jan Erik Landaas Jan Erik Landaas 4 18000 37,7v 220 15.02.2018
2100 Sandejerven Odd Storetvedt Elisabeth Storetvedt Arne B. Skeie 5 2000 37,9v 20 20.05.2018
2120 Birk Simir Roar Hop Ove Wassberg Elisabeth Rise Vorland 1 49000 34,5v 160 27.05.2018
2120 Fesethlilja Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Kjell Aspeseter 2 20000 35,8v 75 20.05.2018
2120 Jan Viktor H. Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Hilde Helene Larsen 3 12000 34,7v 90 10.04.2018
2120 Kvalviks Snippen Ronny Halvorsen Lars Tore Hauge Ronny Halvorsen 4 49000 34,2v 215 02.06.2018
2120 Pilfrik Jan Erik Landaas Jan Erik Landaas 5 37000 34,5v 95 22.03.2018
2140 Kolnes Trine Svein Ove Wassberg Ove Wassberg Ove Wassberg 1 40000 32,4v 210 27.05.2018
2140 W.J. Elvis Frank Ove Halvorsen Jan Erik Landaas Frank Ove Halvorsen 2 47000 32,9v 195 27.05.2018
2140 I.T. Jaros Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 3 13000 33,7v 320 14.04.2018
2140 Viljar Odin Rolf Tvedt Knut Jarstad 4 53000 33,6v 575 26.04.2018



Proposisjon: 3  DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP  Antall godkjente: 15
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP For 3-15-årige minst 432.001 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 650.001 kr., 40 m. ved 770.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Olu Lykkjar Øyvind Austevoll Geir Ulltang 54 435500 24,4a 805 06.05.2018
2100 Alsaker Torres Ronny Halvorsen Svein Ove Wassberg Stine L. Skår Tveiten 56 598500 23,4a 410 02.06.2018
2100 H.M. Hird Balder Claus Olsen Claus Olsen 59 638500 24,6v 120 27.05.2018
2100 Kleppe Skranten Lars Tore Hauge Frank Ringheim Solveig R. Sandven 61 584500 23,3v 0 27.05.2018
2100 Tangen Tia Jan Erik Landaas Ronny Halvorsen Gunnvor Ullebust 62 591500 23,7a 565 02.06.2018
2120 Bacchus Ø.K. Bernt Øksnevad Stian Øksnevad Bernt Øksnevad 58 760500 24,3v 275 20.02.2018
2140 Solør Svarten Geir Gudmestad Geir Gudmestad 51 974260 23,9v 1375 05.06.2018
2140 Tomeld Ø.K. Brit Lea Bernt Øksnevad Bernt Øksnevad 52 1028555 22,7a 1175 02.06.2018
2140 B.B. Terje T. Geir Gudmestad Geir Gudmestad 53 784000 23,8a 945 22.05.2018
2140 Søndre Jerkeld Jan Erik Landaas Svein Ove Wassberg Jan-Eirik Bergesen 55 884283 24,2a 787 09.06.2018
2140 Tin Balder Joakim Rasmussen Svein Ove Wassberg Kjetil Helgestad 57 1244500 22,0a 350 12.06.2018
2140 Lille Jerkeld Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 60 871000 23,5a 50 01.02.2018
2140 Vertigo Prins Svein Ove Wassberg Odd Storetvedt Kjell Sunde 63 1697272 22,5a 340 10.05.2018
2140 Vertigo Bjørn Håkon B. Steine Bjørn Steine Håkon B. Steine 64 1303500 21,8a 230 09.06.2018
2140 Tin Tveiten Geir Mikkelsen Åsbjørn Tengsareid Kåre Refsland 65 2550054 19,6a 145 05.06.2018



Proposisjon: 4    Antall godkjente: 10
Varmblods BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-12-årige høyest 50.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 10.001 kr., 40 m. ved 25.001 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet! OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Memory Lane Herman R. Tvedt Rolf Tvedt Anne Bjørge 1 0 19,7v 0 07.06.2018
2100 Logical Cosmic Øyvind Austevoll Tore Totland Lars Lekve 2 0 0 ..
2120 Chris K. (DK) Herman R. Tvedt Rolf Tvedt Rolf Tvedt 1 19050 17,9a 168 07.06.2018
2120 Capitano S.L. (S) Øyvind Austevoll Ragnar Johan Risholm 2 14000 17,8v 340 07.06.2018
2120 Buy Me Flowers Ronny Halvorsen Lars Tore Hauge Ronny Halvorsen 3 13000 19,1a 70 07.06.2018
2120 A Child (DK) Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 4 22344 17,2v 444 07.06.2018
2140 Caramello P.P. Tore Totland Henry Kristiansen 1 36000 17,9a 60 27.05.2018
2140 Stay Dench Ronny Halvorsen Øyvind Austevoll Ronny Halvorsen 2 32000 17,9v 90 27.05.2018
2140 Livi Keepsake (S) Svein Ove Wassberg Daniel Kvamsdal Anette Rasmussen 3 34249 17,9a 65 27.05.2018
2140 No Rules Genius Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 4 36000 17,8v 125 27.05.2018



Proposisjon: 5  DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 28
Varmblods DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-12-årige 50.001 - 235.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring. Det tas sikte på 2 løp.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Grace Scott (NL) Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 51 107550 16,7a 510 02.06.2018
2100 W.J. Fanny Lady Svein Ove Wassberg Ove Wassberg Ove Wassberg 52 106000 15,1a 495 02.06.2018
2100 Miss Chanel Jan Erik Landaas Jan Erik Landaas 53 125500 15,9a 460 07.06.2018
2100 Blue Sun Øyvind Austevoll Elisabeth Storetvedt Connie Bjørke 54 111000 15,9a 390 27.05.2018
2100 Tornado Lavec (S) Roar Hop Svein Ove Wassberg Gaute Lura 55 176698 15,6a 335 07.06.2018
2100 Miss Italiano T.Y. Ronny Halvorsen Tore Totland Hanne Charlotte Gudim 56 110000 16,3a 325 10.03.2018
2100 Zola Sirena (S) Ove Wassberg Daniel Kvamsdal Ove Wassberg 57 152537 15,1a 310 02.06.2018
2100 What You Want (DE) Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 58 118429 14,5a 243 01.05.2018
2100 Elling Blitz Thomas Tuft Tore Totland Kamilla Drangevåg 59 69000 17,3a 195 27.05.2018
2100 Titanio (IT) Herman R. Tvedt Rolf Tvedt Rolf Tvedt 60 115236 15,9a 180 02.06.2018
2100 Fighting Odiwa Svein Ove Wassberg Lars Tore Hauge Marianne Kaarevik 61 100000 16,0a 175 02.06.2018
2100 Arctic Tanic Odd Storetvedt Elisabeth Storetvedt Odd Storetvedt 62 221000 15,1a 175 20.05.2018
2100 Oro Pepper Tore Totland Jan Erik Landaas Jonny Koldal 63 135998 16,2a 170 27.05.2018
2100 Lucky Showman Mats-Andre Rasmussen Christian Rene Rasmussen 64 154000 15,0a 165 02.06.2018
2100 Silvio Landerye Ronny Halvorsen Morten A. Pedersen Anita Jensen 65 146500 14,9a 155 27.05.2018
2100 Asterix M. (DK) Ove Wassberg Tore Totland Ina H. Solheim 66 50641 16,7a 145 13.05.2018
2100 Ina's Ballerina Tore Totland Bjørn Steine Trond Bergsvåg 67 168000 15,3a 125 07.06.2018
2100 A Million To One (S) Frank Ringheim Frank Ringheim 68 182000 14,3a 120 26.04.2018
2100 Biwa Tore Totland Øyvind Austevoll Magne K. Bøe 69 104500 15,9v 80 05.06.2018
2100 Tristan Dalimo (DK) Erik Hagseth Hordvik Bjarte Birkeland Bjarte Birkeland 70 160193 14,9a 65 07.06.2018
2100 Tyson Hastrup (DK) Lars Tore Hauge Beate Hauge Lars Tore Hauge 71 75392 16,0a 65 26.04.2018
2100 K.L.M. Rouge Øyvind Austevoll Lars Tore Hauge Harald A. Leknes 72 188000 15,6a 65 07.06.2018
2100 Bad Boy de Chenu (FR) Herman R. Tvedt Rolf Tvedt Anne Bjørge 73 207573 14,6a 45 07.06.2018
2100 The Voice Jan Erik Landaas Jan Erik Landaas 74 136500 13,6a 45 27.05.2018
2100 Maserati Jetset Jan Erik Landaas Jan Erik Landaas 75 165000 15,4a 30 27.05.2018
2100 Jailhouse Banker Svein Ove Wassberg Roar Hop Tor Ivar Hagen 76 93000 15,9a 735 02.06.2018
2100 Eck Black Attack Svein Ove Wassberg Roar Hop Tor Ivar Hagen 77 187500 13,8a 425 20.05.2018
2100 Cirkeline C.N. (DK) Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 78 69500 17,0a 30 22.05.2018



Proposisjon: 6  MALERMESTER ERIK LANDAAS REKRUTTSERIE  Antall godkjente: 15
Varmblods MALERMESTER ERIK LANDAAS REKRUTTSERIE For 3-12-årige høyest 400.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr. 1 000 kr. til alle som fullfører uten å bli diskvalifisert. Åpent for kusker med rekrutt-, amatør- eller stallmannslisens, født etter 1.1.1993 og som ikke KJØRTE flere enn 100 i løp i 2017. Mørk sportrekning.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Super Strong Elisabeth Storetvedt Stine Totland Ekerhovd Dag Lunde 51 376500 14,2a 1075 27.05.2018
2100 Vargas F. (DE) Bjørn Steine Ragnar Johan Risholm 52 326782 13,7a 555 27.05.2018
2100 Queenswood (DE) Joakim Rasmussen Tiril Furnes Jørgensen Ove Wassberg 53 369203 11,9a 545 27.05.2018
2100 Don di Quattro (S) Elisabeth Storetvedt Kjetil Wassberg 54 366157 11,8a 370 03.05.2018
2100 The Exterminator Elisabeth Storetvedt Claus Olsen 55 289000 14,6a 245 20.05.2018
2100 Wikipeaks (DK) Amalie Børdal Lyssand Øyvind Lyssand Øyvind Lyssand 56 350156 14,1a 195 27.05.2018
2100 Sven (S) Tiril Furnes Jørgensen Joakim Rasmussen Ove Wassberg 57 334946 14,3a 190 27.05.2018
2100 Invicta (DE) Ann Kristin Rasmussen Joakim Rasmussen Kjetil Helgestad 58 333686 12,0a 177 30.05.2018
2100 Farah Diba River (NL) Joakim Rasmussen Ann Kristin Rasmussen Kjetil Helgestad 59 333200 12,1a 120 24.05.2018
2100 Benny B.R. Mai Helen Rasmussen Ann Kristin Rasmussen Marianne Rasmussen 60 299500 14,8a 115 02.06.2018
2100 M.T. Heliconia (S) Amalie Børdal Lyssand Synne Nybø Ragnar Johan Risholm 61 306451 14,4a 75 03.05.2018
2100 Hopeful Tooma (S) Mats-Andre Rasmussen Tiril Furnes Jørgensen Ove Wassberg 62 338647 13,4a 50 27.05.2018
2100 Bad Boy de Chenu (FR) Synne Nybø Edith Sofie Tvedt Anne Bjørge 63 207573 14,6a 45 07.06.2018
2100 Shocking Day Hege Kristin Høyland Linda Elisabeth Larsen Paal Terje Hamre 64 259000 13,9a 30 22.03.2018
2100 S.K.s Sagitta Elisabeth Storetvedt Tiril Furnes Jørgensen Ove Wassberg 65 256645 14,8a 90 02.06.2018



Proposisjon: 7  DELINGSLØP SPESIAL-DATOLØP-SPORTRAPP/GRUNNLAG  Antall godkjente: 15
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL-DATOLØP-SPORTRAPP/GRUNNLAG For 3-15-årige 250.000 - 432.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Todin Odd Storetvedt Elisabeth Storetvedt Odd Storetvedt 51 250000 28,3v 2205 14.04.2018
2100 Hage Jerven Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 52 328742 24,8a 1030 27.05.2018
2100 Art Skogfari Herman R. Tvedt Rolf Tvedt Rolf Tvedt 53 354379 26,3a 660 27.05.2018
2100 Haukeli Expressen Odd Storetvedt Elisabeth Storetvedt Odd Storetvedt 54 316000 27,6v 440 27.05.2018
2100 Mjølner Birken Hege Kristin Høyland Frank Ringheim Gunnar Viveli 55 288625 27,0a 380 27.05.2018
2100 Madla Perlå Øyvind Austevoll Jan Erik Landaas Eivind Fjellstad 56 255500 27,3a 360 27.05.2018
2100 Øvern Jerva Øyvind Austevoll Claus Olsen Birthe G.A. Larsen 57 312000 27,2v 225 02.06.2018
2100 Erdinger Øyvind Austevoll Odd Storetvedt Øyvind Austevoll 58 431500 25,1a 120 03.05.2018
2100 Vertigo Håkon Håkon B. Steine Bjørn Steine Håkon B. Steine 59 390000 25,3a 105 27.05.2018
2100 Kamaro Øyvind Austevoll Eivind Fjellstad 60 281500 25,7a 60 27.05.2018
2100 Karslig Odd Storetvedt Elisabeth Storetvedt Odd Storetvedt 61 339000 25,9v 0 27.05.2018
2100 Prinsesse Sølv Svein Ove Wassberg Ove Wassberg Tor Ivar Hagen 62 342500 26,1a 960 02.06.2018
2100 Dag Julius Geir Gudmestad Geir Gudmestad 63 255500 26,0v 430 05.06.2018
2100 Vertigo Prinsesso Håkon B. Steine Bjørn Steine Håkon B. Steine 64 300000 27,3a 335 02.06.2018
2100 Vertigo Lotta Håkon B. Steine Bjørn Steine Håkon B. Steine 65 316000 25,4v 30 02.06.2018



Proposisjon: 8  DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG  Antall godkjente: 12
Kaldblods DELINGSLØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-15-årige 132.000 - 224.000 kr. 2100 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Kuven Tøtto Jonn Borgen Lars Tore Hauge Bente Borgen 51 156500 29,0a 955 27.05.2018
2100 Jerkla O.K. Herman R. Tvedt Rolf Tvedt Rolf Tvedt 52 205500 28,1a 670 07.06.2018
2100 Boen Odin Ove Wassberg Tore Totland Ina H. Solheim 53 138000 29,3a 550 07.06.2018
2100 Vertigo Dominant Håkon B. Steine Bjørn Steine Håkon B. Steine 54 201000 28,3a 420 07.06.2018
2100 Haugestad Balto Odd Storetvedt Tore Totland Odd Storetvedt 55 168500 28,5a 320 07.06.2018
2100 Valle Max Herman R. Tvedt Rolf Tvedt Anne Bjørge 56 223500 26,3a 295 05.04.2018
2100 Lustra Ida Svein Ove Wassberg Tore Totland Olav R. Flatekvål 57 202000 27,8v 240 07.06.2018
2100 Tun Faksa Jan Erik Landaas Ove Wassberg Øyvind Reigstad 58 150500 28,7a 200 07.06.2018
2100 Torpa Njål Odd Storetvedt Elisabeth Storetvedt Odd Storetvedt 59 202000 27,6a 155 07.06.2018
2100 Vertigo Drøm Håkon B. Steine Bjørn Steine Håkon B. Steine 60 165000 28,3a 125 07.06.2018
2100 Hellestvedt Thora Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Ove Wassberg 61 137000 28,9a 70 07.06.2018
2100 Ospesetstjerna Svein Ove Wassberg Ove Wassberg Kjell Aspeseter 62 136500 29,5a 30 02.06.2018



Proposisjon: 9  DELINGSLØP SPESIAL-DATOLØP  Antall godkjente: 14
Kaldblods DELINGSLØP SPESIAL-DATOLØP For 3-15-årige 40.000 - 130.000 kr. 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 55.001 kr., 40 m. ved 85.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Kvalviks Snippen Ronny Halvorsen Lars Tore Hauge Ronny Halvorsen 59 49000 34,2v 215 02.06.2018
2100 Ådnes Oberstine Erik Hagseth Hordvik Bjarte Birkeland Erik Hagseth Hordvik 60 49500 31,7v 105 02.06.2018
2100 Satina Ø.K. Stian Øksnevad Brit Lea Bernt Øksnevad 62 53000 31,2a 0 16.01.2018
2120 Sina Ø.K. Bernt Øksnevad Stian Øksnevad Bernt Øksnevad 53 60000 32,0v 815 20.03.2018
2120 Misi Ø.K. Bernt Øksnevad Brit Lea Bernt Øksnevad 54 73000 29,4v 750 13.06.2018
2120 Soten Kenneth Handeland Lars Tore Hauge Annette Nancy Hoem 55 59950 29,3a 520 05.06.2018
2120 Sedna G.L. Svein Ove Wassberg Lars Tore Hauge Ove Kenneth Karlsen 63 84000 30,7a 0 15.08.2017
2120 Ask Embla Geir Gudmestad Geir Gudmestad 64 72000 30,8a 325 30.03.2018
2140 Skaffer Mario Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Even Hauge 51 94000 31,4v 1230 22.02.2018
2140 Rigel Anne Svein Ove Wassberg Ove Wassberg Morten Midtun 52 101000 30,7a 1130 07.06.2018
2140 Lustra Oda Lars Tore Hauge Beate Hauge Lars Tore Hauge 56 115000 30,4v 495 02.06.2018
2140 Dag Modin Odd Storetvedt Elisabeth Storetvedt Odd Storetvedt 57 107950 30,5v 410 07.06.2018
2140 Pytt Elden Ole Johan Ingebrigtsen Odd Storetvedt Ole Johan Ingebrigtsen 58 122500 29,7v 250 02.06.2018
2140 T.H. Thermina Claus Olsen Claus Olsen 61 130000 29,6a 75 07.06.2018



Proposisjon: 20  Prøveløp  Antall godkjente: 6
Prøveløp Alle. 2100 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
2100 Great Vacation Ronny Halvorsen Svein Ove Wassberg Ronny Halvorsen 51 0 0 ..
2100 The Eliminator Claus Olsen Claus Olsen 54 0 0 ..
2100 She Øyvind Austevoll Svein Ove Wassberg Olav R. Flatekvål 55 0 0 ..
2120 Rojan Safir Ronny Halvorsen Ove Wassberg Ronny Halvorsen 52 0 0 ..
2120 Ludvik Rolf Tvedt Herman R. Tvedt Ivar Kåre Skjønhaug 53 0 0 ..
2120 Madla Troll Caroline Kaarevik Ronny Halvorsen Ronny Halvorsen 56 23000 34,0v 55 16.07.2017



Proposisjon: 22  MONTÉLØP -  Antall godkjente: 0
MONTÉLØP - - Monté Prøveløp Alle. 2100 m. Monté. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start



Proposisjon: 24  Mønstringsløp  Antall godkjente: 5
Mønstringsløp 2-årige. 1600 m. Voltestart.
Start Hest Kusk Reserve- kusk Trener Lod trknr Grunn- lag Bestetid Poeng Siste start
1600 Vittoria B. Svein Ove Wassberg Gaute Lura Gaute Lura 51 0 0 ..
1600 Deep Sea Candy Gaute Lura Roar Hop Gaute Lura 53 0 0 ..
1600 My Princess Dream Claus Olsen Claus Olsen 54 0 0 ..
1620 Joramta Lars Tore Hauge Beate Hauge Lars Tore Hauge 52 0 0 ..
1620 Aladdin Ove Wassberg Svein Ove Wassberg Terje Johnsen 55 0 0 ..




Sist oppdatert: 15.06.2018 - 09:35