Stokkehester oppdatert 1.Januar 2019

Skrevet av Mats Kristiansen
Artikkelbilde
Martine Wessel og Tommy Fløysand har flere gode hester. Foto Kristine Kihle

Vi har mange hesteeiere og hester i Stokke og omegn Travforening, her er de vi veit om :-)

Si fra til en i styret for å få hesten din inn på listen og meld fra hvis du selger den ut av foreningen.

Ved å trykke på hestenavnet vil du få opp hestens status/resultater.

Kaldblods:

- Alve kongen, hingst 2018, Harald Leknes & Arild Alver

- Ask major, hingst født 2014, Tommy Fløysand

- Astoria, hoppe født 2018, Jan Løvvold

- Bauers Annabella, hoppe født 2012, Mette Hellerud

- Bjønnum Odin, vallak født 2002, Tomas Bauer

- Eddapila, hoppe født 2006, Toril Haraldsen

- Elding Frøya, hoppe født 2010, Asbjørn og Martine Wessel

- Eleni my, hoppe født 2017, Toril Haraldsen

- En enkel, hingst født 2018, Toril Haraldsen

- Fager Troll, vallak født 2002, Renee og Mona Wendelborg

- F.H. Eiken, vallak født 2005, Mette Hellerud

- Finnskog Fokus, vallak født 2007, Gunnar Kværne

- Finnskog Frikk, vallak født 2004, Mette-Marit Kværne 

- Føynland Kongen, hingst født 2006, Pål Kristiansen

Føynland Lykke, hoppe født 2014, Pål Kristiansen

. Galileo, hingst født 2012, Stall Galileo v/Geir Flåten

- Gjønda, hoppe født 2017, Knut Herbjørnrød

- Gjærla Prinsen, hingst født 2018, Erling Anholt

- Gjærla Stjerna,hoppe født 2014, Vebjørn Anholt og Rita Dahl Anholt

- Hassel linda, hoppe født 2017, Tommy Fløysand & Christiane Wessel

- Helt Konge, hingst født 2010, Maren AV Gjermundrød

- Helmen Bausa, hoppe født 2010, Ingrid Marie Groseth

- H.M. Emblas Lilje, hoppe født 2015, Geir Nordbotten

- H.M Urd, hoppe født 2010, Geir Nordbotten

- Horgen Anna, hoppe født 2005, Tomas Bauer

- Høvding Jaros, vallak født 2012, Gunnar Kværne

- Hurdalsgutten, vallak født 2003, Erik Hem

- Jerkeld Frøya, hoppe født 2008, Maria Andreassen & Line S. Persson

- Kengu, hoppe født 2007, Lene Olsen

- Kjellemann,  valakk født 2002, Amanda Josefine Dam Varild,

- Kleppan Tina, hoppe født 2011,  Torild Haraldsen

- Lannem Siv, hoppe født 2007, Pål Kristiansen

- Linnstjernen, hingst født 2010, Christiane og Martine Wessel

- Miramill, hoppe født 2010, Helge Skjoldal & Julie Skjoldal

- Mjølner Lykke, hoppe født 2010, Trude M. Bertelsen

- Moe frygg, hingst født 2010, Charlotte Ariadne Sørensen

- Oddvar, hingst født 2008, Anne G. Rasmussen & Anders Rasmussen

- Prektig, hoppe født 2018, Lene Olsen

- Ren Fryd, hoppe født 2012, Renee Wendelborg

- Sands Terna, hoppe født 2011, Toril Haraldsen

- Slåttodin, hingst født 2005, Bjørn I. Ramstad

- Spang Ekspress, vallak født 2011, Gunnar Kværne

- Spiklita, hoppe født 2003, Bjørn I. Ramstad & Berit S. Neerbye

- Stian, hingst født 2014, Lene Flåten

- Tekno Lotta, hoppe født 2013, Grethe A. Eriksen v/ team tekno lotta

- Temsølv, hoppe født 2004, Nuste og Jan Enger

- Tem Jahn, hingst født 2013, Tor-Martin Moe & Stall Temfyr v/Tor.Martin Moe

- Troll sterk viking, hingst født 2014, Grethe A. Eriksen

- Tysvær loke, hingst født 2011, Pål Kristiansen

- Viljar Best, vallak født 1997, Marianne Holt Børresen

- Wessel Arwen, hoppe født 2017, Asbjørn og Martine Wessel

- Wessel Maia, hoppe 2018 Asbjørn Wessel & Christiane Wessel

 

 

Varmblods:

- Aspire, hoppe født 2012, Joakim Hansen

- Ayita, hoppe født 2016, Team Tamaya v/Tom Andersen

- Ara Sund, hoppe født 2003, April Karlsen

- Amour Ås, hoppe født 2009, Lars M. Søvik

- Avonacao, hingst født 2018, Tom Andersen & Claes Sjölin

- Awalkinthepark, vallak 2013, Robert Granhaugen

- Be My Bullet, Hingst født 2010, Knut Roger Stein

- Big Twin, vallak født 1998, Asbjørn og Maria Bakkeland

- Black Symphonic, hoppe født 2012, Tina Marie Løvvold Rønningen og Pål Rønningen

- Broadway, vallak født 2013, Josefine Eilertsen & Jørn Eilertsen

- Canonicus, hingst født 2016, Team BCT v/Tom Andersen, Claes Sjölin & Bjørn Bakkeland Andersen

- Charis Angel, hoppe født 2008, Christian Jørgensen Bakke & Charlotte Abrahamsen

- Da Vinci B.R. vallak førdt 2011, Helene Kolle

- Delicious me, hingst født 2016, Arild Johannesen & Marius Høitomt

- D'or D'aunou, hoppe født 2003, Jan Erik Kjølner

- Easy winner, hingst født 2016, Carsten Helgesen

- Eventhor Jet, hingst født 2015, Pål og Tina Rønningen

- Fræziga Toril, hoppe født 2010, Robert Granhaugen & Caroline Dalgård

- Gentle pride, hingst født 2018, Team Gode Venner v/ Narve Ydse

- Giggle Face, hoppe født 2003, Tomas Bauer & Mette Hellerud

- Global Rising, hoppe født 2011, Linda-Kristin Wallumrød & Jan E. Moreng

- Global Wireless se, hoppe født 2015

- Grace B.R, hoppe født 2014, Toril Haraldsen

- Harley D.E, hingst født 2014, Morten Svenningsen

- H.M. Lovely Comers, hoppe født 2016, Geir Nordbotten

- H.M. Monocerus, hoppe født 2007, Geir Nordbotten

- H.M. You Can Choose, hoppe født 2012, Geir Nordbotten

- Herrington, hingst født 2018, Team Tamaya v/Tom Andersen

- Joker jet,vallak født 2016, Tina Rønningen & Pål Rønningen

-J.T.’s Moneypenny,  hoppe født 2013, Merethe Westberg & Trond Westberg

- Juila Rascal, hoppe født 2013, Ingolf Herbjørnrød & Arne Kristiansen

- Labella Halbak, hoppe født 2003, Egil Dalland

- Lack Of Cash, hingst født 2000, Bjarne Arthurson & Rune Olaussen

- Lady Lara, hoppe født 2014, Janne Radh

- Laidback Tariel, valakk født 2011, Torhil Haraldsen

- Larry S.E. hingst 2011, Geir Nordbotten & Karolina Westling

- Legacy, vallak født 2010, Linda-Kristin Wallumrød

- Lovely Lady, hoppe født 2007, Geir Lerbo

- May Lucifer, hingst født 2012, Janne Rahd

- movescount, hingst født 2017, Andre Emilie Frednes

- Nonstop Rascal, hingst født 2013, Katrine Thomassen & Vidar Thomassen

- Online Siem, hoppe født 2006, Kathrine L.V. Liverød & Tor K. Liverød

- Pallaton,  vallak født 2015, Team Pallaton v/Tom Andersen

- Papagayo E., hingst født 2010, Tom Andersen & Claes Sjölin

- Papa Childhoppe født 2019, Tom Andersen & Claes Sjölin   

- Papina, hoppe født 2019, Team Tamaya v/Tom Andersen

- Patamonhingst født 2019, Tom Andersen & Claes Sjölin

- Photo Va Bene, vallak født 2008, Vidar Andersen & Marius Høitomt

- Pirana, hoppe født 2007, Finn W. & Gustav Jensen

- Princess May Lee, hoppe født 1997, Ingar Nikolaisen

- Qvinto, hingst født 2012, Stall Seint og tidlig, Elsie Hafskjold

- Real Child, hoppe født 2008, Team Leon v/Tom Andersen/Claes Sjölin

- Respect, vallak født 2012, Maria Andreassen & Jan Fredrik Laursen

- Royale, hoppe født 2005, Tom Andersen & Claes Sjølin

- Sacajawea, hoppe født 2016, Stig Hogne Anholt

- Sam's Prize, hingst født 2000, Kåre Lerbo

- Saturn, vallak født 2009, Christine Sophie Myklebust 

- Speedy circle, vallak 2011, Asbjørn Wessel

- Sophie's Loveandxxx, hoppe født 2013, Ann-Sophie Myklebust

- Tamaya, hoppe født 2013, Team Tamaya v/Tom Andersen

- Tamina Rascal, hoppe født 2003, Arne Kristiansen

- Trick Or Treat, hingst 2012, Terje B. Røed

- Trinket, hoppe født 2007, Toril Haraldsen

- Trust boom bay, vallak født 2010, Lars Fredrik Kolle

- Tulle Ringhøj, hoppe født 2010, Joakim Hansen

- Victor Dancer, vallak født 2002, Helle Eia Skjelbred

- Victorio,  født 2014, Team Victorio v/Tom Andersen

- Wakanda, hoppe født 2012, Team BCT v/Tom Andersen, Claes Sjölin & Bjørn Bakkeland Andersen 

- Wynona, hoppe født 2012, Team BCT v/Tom Andersen, Claes Sjölin & Bjørn Bakkeland Andersen 

- Winmecredit, født 2007, Helene Hamre

- Youremyman, vallak født 2008, Egil Johansen & Anne Lene W. Johansen

- Zantana Transs R, hoppe født 2006, Elsie Hafskjold

First Eleven L. og hennes faste makker Vidar Hop etter seier på Bjerke foto: Hesteguiden.com

 

Ponni:

- Kiara, hoppe født 2001, Marius Flåten

- Santana S., hoppe født 1995, Christina Sophie Myklebust (lisens på stor hest)

- Ldin, hingst født 2001, Andrea Sedivy Kristiansen

- Krokstad kettla, hoppe født 2009 Kristine og Marianne holt Børresen