Medlemmer 346 stk

Artikkelbilde
Papagayo E - seremoni etter Anders Jahres pokalløp 2015

Medlemsliste pr. 10.10.2017

Legg adressen din inn selv, se hvordan under nyheter. Alternativt sender du en e-post til vår medlemsansvarlige, Helge Skjoldal, epost: skjolda@online.no

 

Medlemsnummer Etternavn Fornavn Postnr Sted
122420 Aas Maria Kristine 3153 TOLVSRØD
110928 Aas Kai Arne 3153 TOLVSRØD
114391 Aas Rita 3153 TOLVSRØD
114405 Aashammer Dag Konrad 3173 VEAR
117501 Abrahamsen Arild 3160 STOKKE
135286 Andersen Mikael Andre K. 3170 SEM
135287 Andersen Theodor Leander K. 3170 SEM
135284 Andersen Emily Angelina K. 3170 SEM
114394 Andersen Elisabeth 3160 STOKKE
110768 Andersen Tom 3172 VEAR
117974 Andersen Bjørn Bakkeland 3172 VEAR
135285 Andersen Tommy Alexander K. 3170 SEM
135646 Andreassen Maria 3271 LARVIK
114353 Anholt Erling 3158 ANDEBU
114373 Anholt Stig 3160 STOKKE
116564 Anholt Vebjørn 3158 ANDEBU
110930 Arntsen Jon Eilert 3159 MELSOMVIK
110770 Arthurson Bjarne 3160 STOKKE
110772 Arthurson Kjell Arne 3159 MELSOMVIK
110932 Arthurson Mette 3159 MELSOMVIK
116675 Arthurson Frank 3160 STOKKE
127993 Arthurson Rolf Henry 3039 DRAMMEN
110933 Auen Nina 3173 VEAR
136998 Auganes Tonje Lidtvedt 3157 BARKÅKER
110774 Bager Anders Kristian 3158 ANDEBU
129531 Bakke Christian Jørgensen 3160 STOKKE
114408 Bakkeland Linda 3158 ANDEBU
126463 Berdalen Malene 3173 VEAR
133632 Berndtsen Liv 3160 STOKKE
110937 Bertelsen Trude 3160 STOKKE
124563 Birgitte Løvig 3140 NØTTERØY
121422 Bjørnstad Erik 3172 VEAR
130135 Blomvik Hilde 3160 STOKKE
110784 Borg Thor 3160 STOKKE
110783 Borg Steinar 3159 MELSOMVIK
110782 Borg Lisbeth 3160 STOKKE
129670 Botnmark Anne Kari 3172 VEAR
110785 Brattekværne Ole J. 3171 SEM
110786 Bredholt Kjell 3160 STOKKE
114397 Brekke Elin 3172 VEAR
135892 Briskemyr Mina-Sofie 3188 HORTEN
137650 Brunsell Roar 3124 TØNSBERG
110787 Brynhildsen Walther 3173 VEAR
116141 Bugge Frede L 3178 VÅLE
133585 Børresen Kristine Holt 3160 STOKKE
131107 Børresen Marianne Holt 3160 STOKKE
131796 Børresen Roger 3160 STOKKE
124291 Christensen Stine 3224 SANDEFJORD
114133 Dahl Rolf Kåre 3173 VEAR
114374 Dahl Ann Kristin 3158 ANDEBU
128283 Dahl Rita 3158 ANDEBU
127563 Dahl Conrad 3160 STOKKE
121937 Dahlen Øistein 3172 VEAR
129074 Dalland Egil 3215 SANDEFJORD
118817 Davidsen Sandra 3158 ANDEBU
118815 Davidsen Anne Grete 3158 ANDEBU
122416 Didriksen Ingrid G. 3171 SEM
132005 Didriksen Pål 3171 SEM
126235 Edvardsen Åge 3158 ANDEBU
122239 Eia Trude 3160 STOKKE
133884 Eilertsen Jørn Ivar 3173 VEAR
117982 Eilertsen Stian 3173 VEAR
118116 Eilertsen Josefine 3173 VEAR
135907 Elias Kristoffersen 3150 TOLVSRØD
114134 Engblom Tom-Roger 485 OSLO
121987 Engebretsen Katrine Raastad 3090 HOF
124206 Engebråthen Connie 3158 ANDEBU
110792 Enger Trond 3159 MELSOMVIK
110791 Enger Torill 3159 MELSOMVIK
122413 Enger Ida Marie 3159 MELSOMVIK
110789 Enger Jan 3170 SEM
110790 Enger Nuste 3170 SEM
114741 Eriksen Kari Anne 3173 VEAR
137101 Eriksen Grethe Aleksandra 3214 SANDEFJORD
110794 Evensen Tore 3173 VEAR
110793 Evensen Even A. 3239 SANDEFJORD
122525 Evensen Egil 3159 MELSOMVIK
132168 Fadum Hanne Elisabeth 3150 TOLVSRØD
110795 Fallet Ole Jan 3160 STOKKE
133134 Fevang Trine Lise 3158 ANDEBU
118159 Fevang Magne 3160 STOKKE
121939 Fjellaker Roy 3170 SEM
134677 Fløysand Henrik Wessel 3160 STOKKE
105376 Fløysand Tommy 3160 STOKKE
112557 Flåten Geir 3172 VEAR
118820 Flåten Lene 3172 VEAR
122419 Flåten Marius 3172 VEAR
135913 Foyn Terje 3160 STOKKE
134146 Frednes Andrea Emilie 3214 SANDEFJORD
130597 Gjennestad Stella 3173 VEAR
121771 Gjennestad Espen 3159 MELSOMVIK
132475 Gjermundrød Nils Ivar 3239 SANDEFJORD
120773 Gjermundrød Maren Andrea 3239 SANDEFJORD
120343 Gjerstad Arne 3173 VEAR
110797 Gjølberg Roger 3173 VEAR
135909 Gram Pedersen Marlene 3112 TØNSBERG
135872 Gram Pedersen Julia 3112 TØNSBERG
124562 Granhaugen Robert 3160 STOKKE
126245 Gravdal Marthe Kværne 3158 ANDEBU
134338 Grelland Inger-Johanne 3135 TORØD
110944 Grorud Vidar 3170 SEM
114356 Grorud Berit 3171 SEM
132453 Groseth Ingrid Marie 3158 ANDEBU
111008 Gundersen Espen 3159 MELSOMVIK
114401 Gunnerød Dag 3242 SANDEFJORD
110801 Gurijordet John 3158 ANDEBU
131173 Hafskjold Randi 3160 STOKKE
116563 Hafskjold Elsie 3160 STOKKE
130097 Hagen Rolf Erik 3160 STOKKE
124296 Hakestad Tina 3160 STOKKE
115990 Hallingrød Kai 3233 SANDEFJORD
110945 Halstensen Kjetil 3123 TØNSBERG
122383 Halstensen Andreas 3123 TØNSBERG
110803 Halvorsen Morten 3159 MELSOMVIK
110804 Hamre Frode 3231 SANDEFJORD
117286 Hamre Helene 3231 SANDEFJORD
124264 Hamre Robin 3231 SANDEFJORD
114138 Hansen Thor Eddy 3160 STOKKE
134995 Hansen Emma Lin 3222 SANDEFJORD
110807 Hansen Gunnar 3223 SANDEFJORD
110806 Hansen Aud 3173 VEAR
110808 Hansen Mette Helen 3173 VEAR
110809 Hansen Svenn Erik 3160 STOKKE
122376 Hansen Joakim 3160 STOKKE
114358 Hansen Jan Erik 3160 STOKKE
110810 Hansen Aage Krokeide 3170 SEM
114359 Hansen Jan Morten 3160 STOKKE
110970 Haraldsen Toril 3233 SANDEFJORD
134207 Hedberg Dag 3232 SANDEFJORD
114066 Hegna Rolf H. 3160 STOKKE
127447 Hellerud Mette 3173 VEAR
126492 Hem Egil 1766 HALDEN
136028 Henriksen Siv 3128 NØTTERØY
131220 Herbjørnrød Knut B. 3159 MELSOMVIK
110813 Holmen Thor Einar 3108 VEAR
114360 Holmen Berit 3173 VEAR
110816 Hop Vidar 3173 VEAR
110815 Hop Inger-Lill 3173 VEAR
110817 Husum Knut 3160 STOKKE
114388 Høiback Ragnhild 3160 STOKKE
122375 Høitomt Marius 3265 LARVIK
122374 Høitomt Sondre 3172 VEAR
109561 Høitomt Anita 3172 VEAR
113268 Høitomt Eirik 3172 VEAR
110979 Jansen Arnt O. 3145 TJØME
110923 Jegard Wibecke 1361 ØSTERÅS
130966 Jensen Gustav 3231 SANDEFJORD
130967 Jensen Malin 3231 SANDEFJORD
130962 Jensen Finn W. 3160 STOKKE
130963 Jensen Karin 3160 STOKKE
110980 Johannessen Geir 3160 STOKKE
110981 Johansen Anne-Lene Widerø 3138 SKALLESTAD
110820 Johansen Egil 3138 SKALLESTAD
110823 Johansen Per Eivind 3159 MELSOMVIK
134332 Johansen Thore-Jan 3135 TORØD
110982 Johansen Torild 3138 SKALLESTAD
114361 Johansen Nils Jan 3160 STOKKE
133557 Johansen Anne Hasle 3280 TJODALYNG
124194 Johansen Arild 3172 VEAR
130036 Johnsen Rolf 3113 TØNSBERG
128473 Jørgensen Geir Halvor 3239 SANDEFJORD
110984 Jørgensen Arne 3157 BARKÅKER
135202 Kaalsaas Dag 3173 VEAR
100200 Kaasa Arild 3160 STOKKE
130909 Kaasa Christian Lid 3911 PORSGRUNN
137103 Karlsen Glenn 3215 SANDEFJORD
135979 Karlsen April Tavita 3212 SANDEFJORD
123924 Karlsson Allan 3172 VEAR
135265 Karlsson Victor 1482 NITTEDAL
136418 Karlsson Gry 3172 VEAR
136419 Karlsson Sofie Saler 3172 VEAR
136415 Karlsson Kaisa Saaler 3172 VEAR
125879 Karo Veronica 3185 SKOPPUM
110825 Kebely Aladar 3160 STOKKE
122396 Kirsebom Frida Helmine 3153 TOLVSRØD
126231 Kjølner Jan Erik 3150 TOLVSRØD
114362 Klausen Harald 3160 STOKKE
110828 Kleppan Sigvald 3160 STOKKE
122377 Kolle Lars Fredrik 3172 VEAR
122378 Kolle Helene 3172 VEAR
114364 Kristensen Egil 3158 ANDEBU
114350 Kristensen Ole 3173 VEAR
114407 Kristiansen Alf 3132 HUSØYSUND
122533 Kristiansen Michel Othelius S. 3158 ANDEBU
110833 Kristiansen Sven Oscar 3135 TORØD
120470 Kristiansen May Tone 3160 STOKKE
118819 Kristiansen Eva 3158 ANDEBU
114386 Kristiansen Kjell 3158 ANDEBU
110830 Kristiansen Arne 3150 TOLVSRØD
110831 Kristiansen Inger Kathrine 3171 SEM
110832 Kristiansen Pål 3132 HUSØYSUND
135225 Kristiansen Andrea Sedivy 3132 HUSØYSUND
131206 Kristiansen Karin Irene 3132 HUSØYSUND
135900 Kristoffersen Elias 3150 TOLVSRØD
110835 Kruge Vidar 3160 STOKKE
122402 Kuhne Hermann 3160 STOKKE
129799 Kuhne Isak 3160 STOKKE
128282 Kvasnes Kristine 2860 HOV
110838 Kværne Mette-Marit 3171 SEM
130965 Kværne Grethe 3170 SEM
110836 Kværne Elisabeth 3160 STOKKE
110837 Kværne Gunnar 3171 SEM
114404 Kvål Rolf 3160 STOKKE
125068 Laane Laila 3160 STOKKE
114126 Langemyr Magnar 3133 DUKEN
118251 Langmyr Tor Olav 3743 SKIEN
110839 Larsen Bjørn 3174 REVETAL
130964 Larsen Jan Gustav 3170 SEM
114366 Larsen Øyvind 3123 TØNSBERG
104197 Lerbo Geir 3242 SANDEFJORD
122380 Lerbo Lotte 3242 SANDEFJORD
122379 Lerbo Mats 3242 SANDEFJORD
110842 Lerbo Hilde 3242 SANDEFJORD
121984 Lindgren Jan Nydal 3140 NØTTERØY
135910 Linnerud Henriette 3173 VEAR
116674 Liverød Kathrine 3159 MELSOMVIK
121089 Lode Birgitte 3160 STOKKE
110844 Lunde Svein 3170 SEM
131296 Løkeberg Vidar 3160 STOKKE
110988 Løno Borgtor 3173 VEAR
129791 Løvvold Jorunn 3160 STOKKE
114136 Løvvold Frank 3173 VEAR
130355 Løvvold Lars Espen 3173 VEAR
119268 Løvvold Siv Emilie 590 OSLO
110847 Løvvold Jan 3160 STOKKE
110846 Løvvold Kåre 3160 STOKKE
110845 Løvvold Bjørn 3159 MELSOMVIK
118188 Løvvold Tom Einar 3174 REVETAL
122409 Malvåg Mari Enger 3170 SEM
125878 Malvåg Siri Enger 3170 SEM
129774 Marthinsen Robin 3172 VEAR
126267 Marthinsen Lisbeth 3172 VEAR
124213 Martinsen Trond 3172 VEAR
130091 Mathisen Karin 3160 STOKKE
126575 Moe May-Liss 3157 BARKÅKER
110989 Moen Renate Engell 3175 RAMNES
110850 Moen Øyvind 3160 STOKKE
134641 Moen Kjell Martin 3159 MELSOMVIK
122425 Moreng Angelica Høibach 3160 STOKKE
109402 Myklebust Ann-Sophie 3123 TØNSBERG
130801 Myrann Anneli 3160 STOKKE
123819 Nicolaisen Martin 3173 VEAR
118190 Nikolaisen Guttorm 3173 VEAR
129743 Nikolaisen Ingar 3152 TOLVSRØD
116151 Nilsen Arve 4770 HØVÅG
110852 Nilsen Sverre 3160 STOKKE
116152 Nilsen Lene 3158 ANDEBU
129674 Nordbotten Embla 3160 STOKKE
116670 Nordbotten Karolina Westling 3160 STOKKE
116672 Nordbotten Geir 3160 STOKKE
110853 Nygård Inger 3160 STOKKE
110858 Olsen Steinar 3160 STOKKE
133759 Olsen Alf Einar 3128 NØTTERØY
133633 Olsen Jan Magnus 3158 ANDEBU
125891 Paltto Veronica 3172 VEAR
114078 Pedersen Sadie 3231 SANDEFJORD
118019 Pedersen Jan 3127 TØNSBERG
136405 Pedersen Miriam 3214 SANDEFJORD
125890 Pedersen Grete Holt 3127 TØNSBERG
113877 Pettersen Christina Sophie Myklebust 3123 TØNSBERG
119242 Pettersen Ivar Christian M. 3123 TØNSBERG
136406 Prebensen Kjell Daniel 3160 STOKKE
110861 Rahd Janne 3241 SANDEFJORD
121235 Ramstad Bjørn Inge 3160 STOKKE
121238 Ramstad Birgitte Fearnley 3160 STOKKE
122641 Rasmussen Anne Grete 3167 ÅSGÅRDSTRAND
122524 Ree Alexander Nilsen 3158 ANDEBU
122523 Ree Andreas Nilsen 3158 ANDEBU
114142 Reinskau John Åge 3140 NØTTERØY
110862 Rennesund Jan S. 3125 TØNSBERG
114382 Revetal Viggo 3160 STOKKE
135073 Rimsiene Justina 3175 RAMNES
110991 Rogne Arild 3159 MELSOMVIK
133736 Ryen Tom 3157 BARKÅKER
128350 Rød Martin 3157 BARKÅKER
134574 Rødland Emilie 3175 RAMNES
119725 Røed Terje B. 3132 HUSØYSUND
114409 Rønningen Tina Marie L. 3277 STEINSHOLT
110864 Røssland Karsten 3172 VEAR
110992 Røynestad Svein Tore 3159 MELSOMVIK
115118 Sanne Trond 3218 SANDEFJORD
125914 Sanner Terje 3178 VÅLE
116566 Sedivy Elisabeth 3132 HUSØYSUND
110865 Simonsen Tore 3173 VEAR
110866 Simonsen Vera Gram 3173 VEAR
121424 Sjølin Claes 3150 TOLVSRØD
110867 Skarpås Arna 3121 NØTTERØY
110868 Skarpås Sven Andre 2861 LANDÅSBYGDA
110869 Skarsholt Frank 3170 SEM
125204 Skarsholt Angelica Nikita R 3175 RAMNES
110872 Skarsholt Martine S. 3157 BARKÅKER
119723 Skjelbred Roy Martin 3160 STOKKE
119724 Skjelbred Helle Eia 3160 STOKKE
122528 Skjoldal Magnus 3170 SEM
122529 Skjoldal Julie 3170 SEM
110996 Skjoldal Helge 3170 SEM
135089 Skou Morten 3159 MELSOMVIK
110998 Skovly Karsten 3120 NØTTERØY
129795 Smedsrud Ellen Lovise 3158 ANDEBU
129794 Smedsrud Jan Oddvar 3158 ANDEBU
129793 Smedsrud Wenche Kværne 3158 ANDEBU
129796 Smedsrud Andrine Synnøve 3158 ANDEBU
135908 Smidsrød Brennseter Amalie 3173 VEAR
131114 Solbakken Rebekka 3157 BARKÅKER
132497 Solbakken Rune 3157 BARKÅKER
137718 Sommerstad Christoffer 3172 VEAR
137721 Sommerstad Lucas Emilian 3172 VEAR
114144 Sparre Ingolf 3160 STOKKE
126293 Stein Knut 3160 STOKKE
110877 Stensrud Egil 3173 VEAR
114148 Strande Kristin Nordvik 3126 TØNSBERG
114147 Strande Geir 3126 TØNSBERG
110881 Sunnervik Lise M. 3173 VEAR
110880 Sunnervik Hilde 3170 SEM
129967 Svenningsen Morten 3404 LIER
121940 Sørensen Roar 3170 SEM
131283 Sørensen Charlotte A. 3160 STOKKE
130052 Sørheim Anthon 3228 SANDEFJORD
111000 Søvik Lars Magne 3241 SANDEFJORD
114068 Søvik Preben Rahd 3241 SANDEFJORD
126388 Telle Guro 2270 FLISA
122526 Thomassen Vidar 3159 MELSOMVIK
122527 Thomassen Kathrine 3160 STOKKE
122392 Thorsen Emil Stensrud 3173 VEAR
114145 Thorstensen Frank 3227 SANDEFJORD
125492 Tveitan Inger Berit 3158 ANDEBU
114370 Tveitan Nils Harald 3122 TØNSBERG
136994 Tårnes Daniel 3262 LARVIK
120029 Varild Amanda Josefine Dam 3239 SANDEFJORD
129530 Varild Hanne Lise 3239 SANDEFJORD
111006 Vesterås Hans Jørgen 3159 MELSOMVIK
119790 Wallumrød Linda-Kristin 3158 ANDEBU
124155 Wessel Christiane 3160 STOKKE
135903 Wessel Sebastian Ørnøy 3160 STOKKE
124011 Wessel Martine 3160 STOKKE
129953 Wessel Asbjørn 3160 STOKKE
136031 Westberg Henriette 3160 STOKKE
121418 Wollert-Nielsen Maria 3150 TOLVSRØD
130136 Ydse Narve 3158 ANDEBU
134850 Ydse Eva-Karin 7290 STØREN
134675 Ydse Guri Mari 3213 SANDEFJORD
135404 Young Jon Erik 3152 TOLVSRØD
122406 Øen Ulrik W. 3150 TOLVSRØD
121240 Øen Trond 3150 TOLVSRØD
134525 Ølstad Kjell 3135 TORØD
135911 Ørnøy Wessel Sander 3160 STOKKE