Rogaland Travforbund

Skrevet av admin


Rogaland Travforbundet har i dag ni travlag som medlemmer. Disse ni travlagene har 1050 medlemmer.

Forbundssekretær er Lisa K. Johannessen, admin. og  sportsansvarlig på Forus Travbane.

Kontoret er på Forus Travbane

Telefon 51 81 19 50

Mail: lisakristin.johannessen@rikstoto.no

Forbundets postadresse:
Rogaland Travforbund

Postboks 70, 4064 Stavanger

 

 

 

Rogaland Travforbund  
Leder: Terje Aareskjold terjeaar@online.no
Nestleder: Per Sivertsen per.sivertsen@interstil.no
Styremedlem: Ragnhild Tjaum ratjaum@hotmail.com
Styremedlem: Charlotte Svendsen charlotte.svendsen@hotmail.com
Styremedlem: Elisabeth Reinertsen elisabeth.reinertsen@hesbynett.no
1.vara: Mari Mykkeltvedt mari@mmtrav.no
2. vara: Silje Jessen silje.jessen@outlook.com