Bøtelister på nett

Bøteliste 27.november

Atle Solhus 1 Ureglm volting 700   Veronika Bugge 2 Foretatt oppv. u å ha avgitt oblig promillek 500   Magne Olsen 2 Foretatt oppv. u å ha avgitt...  Les mer

Bøteliste 15. november

    Bøteliste 15.november   Navn løp   mulkt Odd Arne Kjøsnes 1 Sjenering av konkurrent u løpet 900 Thomas Mjøen 2 Skiftet spor etter oppløpsmerket...  Les mer

Bøteliste 7. november

    Bøteliste 7. november   Navn løp   mulkt Odd Arne Kjøsnes 2 Ikke vært på plass på 100m merket 600 Ragnhild Bjørnbeth 4 Ureglm volting 500 Thoma...  Les mer

Bøteliste 1. november

    Bøteliste 1. november     Navn løp   mulkt   Vegard L.Wolden p Unnlatt å ha med hestepass/helsekort 800 2. g i perioden Atle Solhus 1 Ureglm...  Les mer

Bøteliste 25. oktober

    Bøteliste 25. oktober   Navn løp   mulkt Vegard L.Wolden P Møtt til start uten stopper på sjekken 300 Jomar Blekkan 5 Tyvstart 600 Dag S.Dalen ...  Les mer

Bøteliste 18. oktober

    Bøteliste 18. oktober   Navn løp   mulkt Edv.Kristiansen 2 Høylytt skrik/ ulyder 300 Dag S.Nilsen 5 Høylytt skrik/ulyder 300 Karl O.Nordtømme 6...  Les mer

Bøteliste 11. oktober

    Bøteliste 11.oktober   Navn løp   mulkt Helene Kolle 1 Ureglm volting 600 Boye Ølstøren 3 Ikke vært på plass v 100m merket, 2.g  800 Boye...  Les mer

Bøteliste 4. oktober

          Navn løp Bøteliste 4. oktober mulkt kjøreforbud Inge Melby 1 Skiftet spor etter oppløps merket 900   Bernt K.Kvamme 3 Ureglm volting 500 ...  Les mer

Bøteliste 25. september

Navn løp   mulkt Inge Melby 1 Foretatt oppv i løpsb u å avg obl promillek 500 Arve Sjoner 2 Sjenering av konkurrent u løpet  900 Brendon Robartesen...  Les mer

Bøteliste 19. september

    Bøteliste 19. september   Navn løp   mulkt Dag S.Dalen 1 Tyvstart 600 Ragnhild Bjørnbeth 1 Ureglm volting 700 Jomar Blekkan 2 ureglm volting 70...  Les mer

Bøteliste 13. august

    Bøteliste 13. september   Navn løp   mulkt Jan Roar Trøan 1 Ureglm volting 1. gang 500 Jan Roar Trøan 1 Ureglm volting 2. gang 500          Les mer

Bøteliste 6. september

    Bøteliste  6. september   Navn løp   mulkt Amanda Robertesen 1 Høylytt skrik/ulyder 500 Bjørn Garberg 6 Uthaling av start 400 Brendon Robartson...  Les mer

Bøteliste 30. august

    Bøteliste 30. august   Navn løp   mulkt Veronika Bugge 1 Ureglm volting 500 Jomar Blekkan 2 Høylytt skrik/ulyder 300 Liv Marie Hansen 7 Tyvstar...  Les mer

Bøteliste 16. august

    Bøteliste 16. august   Navn løp   mulkt Edvard Kristiansen 3 Skiftet spor etter oppløpsmerket 900 Jomar Blekkan 6 Sjenering av konkurrent 900  Les mer

Bøteliste 9. august

    Bøteliste 9. august   Navn løp   mulkt Trude Kleveland 1 Reprimande - forts å kjøre,ri i feltet e dikv. 0 Inge Melby 5 Tyvstart 400 Bjørn Garbe...  Les mer

Bøteliste 2. august

Navn løp Bøteliste  2. august mulkt kjøreforbud Jomar Blekkan 2 Høylytt skrik/ ulyder u løpet 500   Bjørn Garberg 3 Sjenering av konkurrent u løpet...  Les mer

Bøteliste 26. juli

Navn løp Bøteliste 26. juli mulkt Amanda Robertsen 1 Tyvstart, 2. gang i perioden 700 Arve Sjoner 4 Ikke på plass ved 100-meters,erket 500 Thomas...  Les mer

Bøteliste 15. juli

Navn løp Bøteliste 15. juli mulkt J.Blekkan 2 Sjenering av konkurrent 600 Bjørn Schei 6 Benyttet feil nummerskilt 300 Tor A.Eggen 9 Møtt til start...  Les mer

Bøteliste 6. juli

Øystein Eithun 4 Ureglm volting  500 Øystein Eithun 4 Ureglm volting  500 Rakel Krabseth 5 Sjenering av konkurrent u løpet(R.M.G Dan) 900 Rakel...  Les mer

Bøtelister 25 og 26. juni

    Bøteliste 25. juni og 26. juni     Navn løp   mulkt kjøreforbud Odd A.Kjøsnes 1 Høylytt skrik 500   Jomar Blekkan 1 Skift spor etter...  Les mer